Yeni Normalleşme Döneminde Gayrimenkul Danışmanlığına İhtiyaç Ön Plana Çıkıyor

Aralık 29, 2020
0 Comments

Hepimizin bir süredir uyum sağlamaya çabaladığı Yeni Normalleşme döneminde mesafenin en çok dikkat etmemiz gereken kriterlerden biri olduğunu biliyoruz. Evinize, iş yerinize davet edeceğiniz alıcıların sıklığı ve çeşitliliği sizleri hem güvenlik açısından hem de sağlık açısından riske sokabilir.

RE/MAX AHENK’ in binlerce müşteriden oluşan geniş portföyüne ilanlarınızı sunmak işlemlerinizin 1-2 hafta içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayarak sizlere zaman kazandırırken sağlığınızı ve güvenliğinizi de korur.

Pandemi sürecinde gayrimenkulün konumunun, açık alanların, çevresel faktörlerin önemini daha iyi anladık. Kimimiz için şehir merkezine, hastanelere yakınlık daha fazla önem arz etmeye başlamışken kimimiz yürüyüş yapabileceğimiz açık alan arayışına girdik. Ne istediğinize karar verdikten sonra sizin için ulaşım, alt yapının durumu, kentsel gelişimle beraber çevrede kurulacak eğitim ve sağlık alanları, spor kompleksleri, AVM’ler, park ve bahçe gibi gelecek vaat eden yapıları araştırarak, en iyi sonuca ulaşmanızı sağlayan RE/MAX AHENK aynı zamanda aklınızdaki “Benim için güven ve huzur sağlarken istediğim bir konuma en yakın veya en uzak, eğlenceye yakın veya hareketten uzak, merkezi veya merkeze uzak mülk neresi olabilir? Ben bu mülkü nasıl bulurum? Benim böyle bir mülküm var, bunu nasıl satarım? En mantıklı ilanı nasıl belirlerim? Yatırım yapmak istiyorum, en iyi yatırımı nasıl yaparım?” sorularına cevap olur.

RE/MAX AHENK satış, kiralama, satış sonrası verilen hizmetler, konut kredisi gibi birçok konuda müşterilerine destek vermeyi ve müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiş bir ofistir.

Kurulduğu günden bu yana birçok insanı gayrimenkul sahibi yapmış ve birçok ödüle layık görülmüştür. Uluslararası Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul uzmanı gayrimenkul danışmanları ile RE/MAX AHENK , gayrimenkul sahiplerine ve gayrimenkul satıcılarına kattığı değerle, aldığı bütün olumlu geri dönüşlerle varlığının gerekliliğini kanıtlamıştır.

 

 

Leave a Comment