Kilyos’da Satılık Yatırımlık Bir Otel

Mart 24, 2021
0 Comments

Aylarca hayalini kurduğunuz, gerçekleştirmek için planlar yaptığınız tatili düşünün. İster 1 hafta, ister 1 ay olsun mükemmel zaman geçirseniz bile evinize döndüğünüz zaman “İnsanın evi gibisi yok” dersiniz. Peki bunun nedenini hiç sorguladınız mı? Muhtemelen kedinizi rahat hissettiğiniz konaklama yerleri beklentinizi karşılamazken, beklentilerinizin üzerinde hizmet sunan yerler ise sizlere istediğiniz gibi hareket edebilme rahatlığını veremez.

İşte tam bu noktada Re/Max Ahenk olarak biz varız, buradayız ve sizlere bu gidişatı değiştirme fırsatını sunuyoruz. Kilyos Kilya Otel beton blokların üst üste dizilmesiyle tasarlanmış, sıradan otellerin çok daha ötesindedir. Romantik bir tatil için denize karşı kahvesini yudumlamak isteyen misafirlerden tutun, sıkıcı iş toplantılarını eğlenceli ve cazip hale getirmek isteyen şirketlere kadar birçok grubun tercih edebileceği potansiyeldedir.

Bilindiği üzere Türkiye turizm sektöründe, gelen turist sıralamasında dünyada 6.sıradadır. Başta İstanbul olmak üzere her yıl milyonlarca turist ağırlamaktayız ve turizm gelirleri ülkemiz için en fazla net döviz getirisi sağlayan sektördür. Küresel bir salgın niteliği taşıyan Covid 19 döneminde, turizm gelirlerinin düştüğünü göz ardı edemeyiz fakat en iyi yatırım zamanının bu dönem olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Salgından etkilenen, sektördeki geçici duruma direnemeyen işletmeler alandan çekilirken, piyasanın en kırgın olduğu zamanda en iyi yatırımı, geleceği olan bir sektöre yapmanız en doğru karar olacaktır. Özellikle neredeyse 1 yılını evde geçiren her ülke vatandaşının ilk fırsatta kendilerine layık bir tatil arayışına gireceği kaçınılmaz bir gerçektir. Bu da sektör için 2021 yaz aylarından itibaren çok önemli fırsatlar sunacaktır.

Yaşadığımız her dönemde gördük ki insanların sağlık, beslenme gibi eğlence/dinlenme ihtiyaçları da sonsuz. En yorucu olayların ardından, sıkıntılarımız sona erdiği zaman “İyi bir tatili hak ettik” deriz. Neden bu en iyi tatili onlara siz sunmayasınız? Kaliteden ödün vermek istemeyen sizler Kilyos Kilya Otel ile misafirlerinize uçsuz bucaksız denize karşı günbatımını izleme imkânı, açık havuzda istedikleri her an eğlenebilme fırsatı, spor salonları, Türk hamamında keyifli dakikalar vadedebilirsiniz. Şehrin kalabalığından kaçmak isteyen misafirlerinizi eşsiz deniz manzarasıyla karşılarken, her şeyin içinde olmak isteyen misafirlerinizi ise İstanbul Havalimanına 20 dakika ve YSS Köprüsü ile Kuzey Marmara Otoyoluna sadece 5 dakika yakınlıkta, ayrıca Hacı Osman Metro İstasyonu, Maslak ve Boğaz’a 20-30 dakika aralığındaki mesafeyle memnun edebilirsiniz. Unutmayın, doğru otel yatırımı için en önemli ve öncelikli ilk faktör otelin bulunduğu lokasyondur.

Bölgeye olan talebin her geçen gün arttığı İstanbul kuzeyinde, kısıtlı sayıdaki otel ve turizm imarlı arsalar arasındaki en cazip olan Kilyos Kilya Otel aynı zamanda sizler için çok iyi bir yatırım. İsterseniz dilediğiniz şekilde işletebileceğiniz gibi kiraya da verebilirsiniz. Apart gelirleri, 5 dükkân, 6 hazır ofis, 1 depo ve müstakil villa ile yatırımınızın her geçen gün güçlenmesini, değerine değer katmasını ve sizi her açıdan memnun etmesini istemez misiniz? Her türlü otel aktivitesi için ideal kullanım alanlarına sahip olan Kilyos Kilya Otel konumu itibarı ile hem yaz hem kış ayları doluluk oranı yüksektir. Teknik altyapısı birinci sınıf ve düzenli olarak bakımları yapılan Kilyos Kilya Otel sizlere; 37 standart oda, 3 aile odası, 4 suit oda olmak üzere toplam 44 oda ile, deniz manzaralı açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası, deniz ve havuz manzaralı spor salonu, sauna, buhar odası ve Türk hamamı, deniz manzaralı ve bahçeli kafe & restoran alanı (Kapasite: 250), toplantı salonu (Kapasite: 100) ve resepsiyon ve lobi alanı sunmaktadır.

Hep en kötü kararın kararsızlıktan iyi olduğu söylenir, reddediyoruz. Neden elinizde imkanlarınız varken en iyi kararı alamayasınız?

Re/Max Ahenk olarak, sizlere her zaman en iyi yatırım fırsatını sunacağımızdan eminiz. Kendimize ve aldığımız ödüllere güveniyoruz. Fırsatları elinizden kaçırdıktan sonra keşke dememeniz için, uzman ekibimizle birlikte yanınızdayız. İstanbul’da bulunan Kilyos Kilya Otel için de aynı memnuniyet garantisini veriyoruz. İsterseniz misafirimiz olun, detayları otelin eşsiz manzarasına karşı konuşalım. Unutmayın yatırım fırsatları için Re/Max Ahenk’e uğramadıkça daha iyisi her zaman vardır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın.

0533 956 17 12

Leave a Comment