Mülkünüzü Satmak Zor; Kolaylaştırmak İster Misiniz?

Ocak 5, 2019
0 Comments

Herhangi bir mülkünüzü, gayrimenkulünüzü veya evinizi satmaya karar verdiğinizde aklınızda onlarca soru belirir. Her bir sorunun cevabı yeni sorular ortaya çıkarabilir. Bu soruların bazılarına da cevap bulamazsınız. Sorularınıza cevaplarımız var! Mülkünüzü satmayı kolaylaştıralım. RE/MAX Ahenk’in güvenli limanına buyurun!
Mülk almak veya satmak, başlı başına uzmanlık gerektiren bir durum. Piyasa araştırması, evin değeri, alıcının güvenirliği, gerekli zamanda doğru müşteriyi bulmak… RE/MAX Ahenk, sizi tüm bu soru ve sorunlarda kurtaracak profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veriyor.

RE/MAX Ahenk Gayrimenkul Danışmanları Mülk Satışlarınızı Nasıl Kolaylaştırır?

RE/MAX Ahenk, Sarıyer / Zekeriyaköy bölgesinde alanında uzman ve eğitimli ekibi ile kaliteli gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermeyi prensip edinmiştir. Gayrimenkul alım, satım ve kiralama, satış sonrası hizmetler, kredi işlemleri gibi çok sayıda konuda müşterilerimize destek veriyoruz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeden mülkünüzü değerinde satıyoruz.

Bizimle çalışmak size neler kazandıracak ve satışınızı nasıl kolaylaştıracak?

 • RE/MAX Ahenk, bölgesindeki mülklerinizi piyasa şartlarına göre doğru bir şekilde fiyatlandırır.
 • Satış sürecini etkin bir şekilde işleterek, mülklerin en kısa sürede satılması için çana gösterir.
 • RE/MAX Ahenk bünyesindeki tecrübeli ekip, mülkünüzün satışı öncesi hassasiyetlerinizi belirleyerek süreci planlar.
 • Size tahsis edilen bölge uzman gayrimenkul danışmanı, mülkünüzün piyasadaki en uygun ve rekabetçi değerini ortaya çıkararak, onayınıza sunar.
 • Mülkünüzün istenen sürede en iyi fiyatla satılması için pazarlama planı yapar.
 • Bu planda, dijital ve klasik pazarlama çalışmaları gibi her türlü kanal kullanılır.
 • Bu süreç içinde mülkünüzün en ideal fotoğrafları çekilir. Böylece acımasız bir rekabet ortamında mülkünüzün doğru ve dikkat çeken görsellerle ön plana çıkması sağlanır.
 • RE/MAX Ahenk gayrimenkul danışmanları, ofisin tecrübeleri ile birlikte RE/MAX’ın marka gücünü de arkasına alarak, markaya bağlı çalışan diğer danışmanlarla mülkünüze ait portföyü paylaşır. Böylece, daha kısa sürede daha fazla alıcıya ulaşmak hedeflenir.
 • RE/MAX Ahenk’in zengin veri tabanı, potansiyel alıcılarla doludur. Gayrimenkul danışmanları, bu veri tabanını kullanarak yakın zamanda benzer mülklerle ilgilenen alıcılara kolaylıkla ulaşılabilir.
 • Profesyonel gayrimenkul danışmanları, mülkün hedef alıcı kitlesini belirleyerek, bu alıcılara ulaşacak araçları en verimli şekilde kullanır.
 • Mülkün çevresinde yaşayanlara veya komşulara ulaşılarak satılık mülkle ilgili bilgi vermek de, RE/MAX Ahenk uzmanı gayrimenkul danışmanlarının diğer pazarlama stratejileri arasında yer alır.
 • Mülkle ilgili satış bilgileri internet siteleri ve sosyal medya hesaplarından paylaşılarak potansiyel alıcılara ulaşılmaya çalışılır.
 • RE/MAX Ahenk gayrimenkul danışmanları alıcılarla görüşmelerinde tecrübelerini ve markamızın gücünü kullanarak en uygun fiyata satmak için çaba sarf eder.

Satış ve Satış Sonrası Hizmetler

Mülkünüzün satış işlemleri sadece potansiyel alıcılara ulaşmak ile sınırlı kalmıyor. Alıcıların karar vermesi için belli bir süre gerekebilir. Ayrıca, finansal açıdan yeterli olmayan alıcıların elenmesi veya kredi çekmeleri gerekebilir.
RE/MAX Ahenk gayrimenkul danışmanları, mülkün satışa çıkmasının ardından satışı ve satış sonrası hizmetler için de azami gayret sarf eder. Potansiyel alıcılar arasından elemeler yaparak, gerçek alıcılarla pazarlık yürütür.
Alıcıların tekliflerini mülk sahibine iletir ve anlaşma sağlanırsa satış süreci başlar. Satış ve satış sonrası bürokratik işlemler danışmanlarımız tarafından yürütülür.

Tekliflerimiz Var!

Mülkünüzü satmanız gerekiyorsa karar verme ve satış sürecinizi kolaylaştıracak profesyonellere ihtiyacınız olacak! Sahibinden ev satışlarının riskleri göz önüne alındığında mülk satışınızı kolaylaştıracak ve bu süreci avantajlı olarak atlatacağınız önerilerimiz ve tekliflerimiz var:

 • Mülkünüzün piyasa değerini uzmanlarımız belirlesin; zaman ve para kaybetmeyin!
 • Mülkünüze gerçekten ihtiyacı olan alıcıları bulmanız tahmin ettiğinizden uzun sürebilir; profesyonel danışmanlarımız bu alıcılara ulaşacak!
 • Mülkünüzü güvendiğiniz birine kendiniz satabilirsiniz; ancak dolandırıcılara karşı uyanık olmalısınız, size bu konuda destek verebiliriz!
 • Mülkünüzü satmak sizin için çok önemli; gayrimenkul danışmanlarımız mülkünüzü tanıtım planlarını, hassasiyetlerinizi göz önünde tutarak hazırlar!
 • Duygusal olarak mülkünüzü satmaya hazırsanız ilk yapmanız gereken güvenilir bir liman bulmanız; RE/MAX Ahenk aradığınız yer!
 • Kendinizi danışmanlarımızın tecrübesine ve markamızın güvenine bırakın!

RE/MAX Ahenk sizin için süreci başlatarak, sonlandırıyor! Size sadece teklifleri değerlendirip, karar vermek kalıyor!
Mülk satma hayalinizde bize de yer açar mısınız?!

Leave a Comment