Kendi işinin patronu ol: RE/MAX AHENK

Aralık 29, 2020
0 Comments

Kendi işinin patronu ol: RE/MAX AHENK

Bir terfi, yeni bir pozisyon, bambaşka bir sektör, bir başka uzmanlık… Her kariyerin dönüm noktaları olur. Bu dönüm noktaları insanın potansiyelini açığa çıkarması için fırsatlar sunuyorsa şayet, başarı kaçınılmazdır. Bugün RE/MAX AHENK, kariyerinde yeni bir başlangıç yapmak isteyenlere bir çağrıyla sesleniyor. REMAX AHENK, gayrimenkul danışmanlığını girişimcilik olarak tanımlıyor ve kariyerine farklı bir yön vererek kendi işinin patronu olmak isteyenleri RE/MAX AHENK ailesine katılmaya davet ediyor.

Kendi işinin patronu ol: RE/MAX AHENK, ekibini kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adaylarıyla genişletmek istiyor. RE/MAX AHENK ailesinin üyeleri her gün yeni insanlarla ve yeni hikâyelerle tanışma olanağı buluyor, yaşamsal deneyimini geliştiriyor, düzenli teorik eğitimlerle kazandıkları becerileri pratikte yüksek kazanca dönüştürme fırsatına sahip oluyor. RE/MAX AHENK; yüksek kazanç hedefleyen, kendi işini yapmak isteyen, en yüksek verimi 9-6 çalışma düzeninde değil de kendi zamanını yönettiğinde yakalayabilen ve gayrimenkul danışmanlığı sektöründe güçlü bir kariyer hedefleyen herkesi tanışmaya çağırıyor. RE/MAX AHENK’in pandemi dönemiyle karşılık bulan bu çağrısına siz de kulak verip daha özgür bir çalışma düzeninde, iş birliği ve paylaşımla dolu yeni bir kariyer macerasına atılmak isterseniz, RE/MAX AHENK ile bu bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.

RE/MAX AHENK: 2007 yılında, gayrimenkul sektöründeki uzmanlıklarını birleştiren iki kardeş Tülin Özüçler ve Sinem Özüçler tarafından kurulan RE/MAX AHENK, “Hayallerinizin yanına bizi not edin.” sloganıyla gayrimenkul danışmanlığı hizmetini sektörde lider olmasını sağlayacak bir kaliteyle sunuyor. Portföyünde Sarıyer, Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kilyos, Demirciköy, Maden, Büyükdere, Kireçburnu, Tarabya, Yeniköy, İstinye, Emirgan, Bebek ve Göktürk – Kemerburgaz gibi İstanbul’un en özel lokasyonlarından gayrimenkuller bulunan RE/MAX AHENK, uzman ekibiyle gayrimenkul alım satım süreçlerini kolaylaştırıyor. RE/MAX Türkiye ciro sıralamasında ilk onda yer alan RE/MAX AHENK, bir yandan eğitim ve organizasyonlarla sürekli gelişimi kurum kültürü hâline dönüştürürken diğer yandan faaliyetlerini rekortmen brokerların liderliğinde konut, lüks konut, ticari gayrimenkul, arsa, proje ve yatırım danışmanlığı odaklarında sürdürüyor.

Leave a Comment