Girişimci Misiniz?

Ocak 5, 2019
0 Comments

Girişimcilik, kestirme yöntemlerle kısa sürede para kazanmak değildir. Temelde uzun ve meşakkatli bir yolun sonunda girişimci olunabilir. Paranız olsun veya olmasın içinizde hala girişimci bir eylem azminiz varsa RE/MAX Ahenk bünyesinde gayrimenkul danışmanı olarak kariyerinize yeni bir yol çizebilirsiniz. İşte kendi işinizde girişimci olma fırsatı…
Gayrimenkul danışmanı olmayı hedefleyen bir girişimci, aynı zamanda limitsiz bir kazancı da hedeflemiş olur. Çünkü girişimci bir ruh taşıyan gayrimenkul danışmanının kazancını, performansı belirler. Gayrimenkul sektörü, artık girişimcilerin de önemli bir faaliyet alanı haline geldi. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler, sektörde büyük başarılara ve kazançlara imza atıyor!

RE/MAX Ahenk’te Girişimci Olun!

RE/MAX Ahenk, girişimcilere gayrimenkul danışmanlığı imkânı sunuyor. Siz de girişimci misiniz? O zaman aynı zamanda potansiyel bir gayrimenkul danışmanısınız! Zamanını kontrol edebilen, hayallerinin peşinden koşmaya alışık, kendini motive edebilme yeteneği olan ve pozitif bir kişilik taşıyan herkes girişimci bir ruha sahiptir.
Siz de bu özellikleri taşıyorsanız, çevrenize ve yeni tanıştığınız insanlara hemen uyum sağlayabiliyorsanız RE/MAX Ahenk çatısı altında girişimcilik fırsatı yakalayabilirsiniz.

RE/MAX Ahenk, kendi işinizi kurduğunuzda azami kazanç sağlamanız için her türlü desteği vermektedir. Bizimle çalışmak isteyen girişimcilere kariyerleri boyunca destek oluyoruz. İhtiyaç duyduklarında eğitim ve koçluk gibi imkânlar sağlıyoruz.

· Gayrimenkul sektörüne özel ilginiz varsa,
· Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız,
· Zamanınızı kendiniz yönetmek istiyorsanız,
· Planlı çalışmayı seviyorsanız,
· İş takibi yapmayı seviyorsanız,
· Yüksek kazanç hedefliyorsanız,

RE/MAX Ahenk’in girişimcilere sunduğu imkânlarla tanışın!

www.kendiisininpatronuol.com

Leave a Comment