Gayrimenkulde uzman bir ekip: RE/MAX AHENK

Aralık 29, 2020
0 Comments

Genel anlamda evlerin, şehir yaşamında yalnızca “barınma” ihtiyacını karşıladığı söylenebilse de son dönem; ev konseptini biraz değiştirdi. Zira evler aynı anda hem çalışma ortamı hem de yaşam alanı oldu. Sosyallik ya da eğlence evden bağımsız düşünülemez hâle geldi. Yaşadığımız son birkaç ay, ev kavramının hayatımız için ne derece önem ifade ettiğini açıkça göstermişken yeni bir yaşam alanı arayanların, şehirden kaçmak isteyenlerin sektörü ve lokasyonları tanıyan uzmanlarla çalışması daha doğru kararlar vermede yardımcı olabilir. Tam bu noktada RE/MAX AHENK, “Hayallerinizin yanına bizi not edin.” sloganıyla gayrimenkul sektöründe ödülleri, uzmanlıkları, hizmet anlayışı ve portföyü ile öne çıkıyor.

RE/MAX AHENK: 2007 yılında İstanbul’un Sarıyer ilçesinde Tülin Özüçler ve Sinem Özüçler tarafından kurulan RE/MAX AHENK, bölgesinde ve konusunda uzmanlığını başarılarıyla ispatlamış gayrimenkul danışmanıyla çalışıyor. 2019 yılı RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası ciro birinciliği bulunan RE/MAX AHENK, RE/MAX Türkiye Genel Ciro Sıralaması’nda da ilk on arasında yer alıyor. RE/MAX AHENK; müşteri memnuniyetine önem veren danışmanları ve çözüm odaklı ve hızlı sonuçlar alınabilen gayrimenkul danışmanlığı hizmetiyle, Türkiye’deki gayrimenkul danışmanlığı algısını değiştirmeyi hedefliyor.

 Uzmanlıklar: Konut, lüks konut, ticari gayrimenkul ve arsa alım satımının yanı sıra proje ve yatırım danışmanlığı konusunda da uzman olan RE/MAX AHENK, portföyünde Sarıyer, Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kilyos, Demirciköy, Maden, Büyükdere, Kireçburnu, Tarabya, Yeniköy, İstinye, Emirgan, Bebek ve Göktürk – Kemerburgaz gibi özel lokasyonlarda birbirinden değerli mülkler bulunduruyor. Mülkünüzün sizin için maddî ve manevî değerini anlayan ve mülkünüzü sahiplenen gayrimenkul danışmanlarıyla alım satım işlemlerinizde daima yanınızda olan RE/MAX AHENK ile iletişim kurmak için 0212 342 43 42 numarasını kullanabilirsiniz. RE/MAX AHENK’in portföyünde yer alan gayrimenkulleri buradan inceleyebilirsiniz.

Leave a Comment