Gayrimenkulün Geleceği Zekeriyaköy’de

Aralık 9, 2021
0 Comments
Gayrimenkulun gelecegi zekeriyakoy

Zekeriyaköy’ün Biliyor Musunuz ?
Zekeriyaköy, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan, eskiden 70 haneden oluşan bir köyken, günümüzde ise Zekeriyaköy, gayrimenkul alanında yatırım potansiyeli artmış, insanlar için yeni dünya düzeninde yaşanılabilir en iyi yer haline gelmiştir.

Zekeriyaköy, evlerin ve doğanın iç içe olduğu İstanbul’un içinde yer alan ender bir semttir. Evler, yeşilliklerle iç içe, özellikle çocuklu ailelerin sıkça tercih ettiği , pandemi sonrasında çoğunluğun yaşamak için tercih ettiği lüks bir köydür Zekeriyaköy.

Bahçeli, ferah ve müstakil evler bulmakla birlikte, ihtiyaca göre her çeşit konut tipi bulunmaktadır.
Doğayla iç içe, şehrin yakın ancak şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak.
Kuzey Marmara Otoyolu , YSS Köprü , İstanbul Havalimanı ile ulaşım avantajlarına sahip olması.
Sporun birçok farklı alanına hizmet veren, binicilik de dahil olması.
Evinize geldiğinizde iş stresinizden arınabileceğiniz ve kendinizi iyi hissedebileceğiniz.

Zekeriyaköy sizi bekliyor.

Yatırım İçin Zekeriyaköy’ü Öneriyorum !
Birçok yatırımcıya göre Zekeriyaköy, gayrimenkulde yatırımın parlayan yıldızı olarak tanımlanmaktadır. Kuzey Marmara Otoyolu , YSS Köprü , İstanbul Havalimanı, Sarıyer Tüneli ve yapılan yeni yollar ile ulaşım kolaylaşmıştır Zekeriyaköy’de. Ulaşımın kolaylaşması ve çeşitlenmesi ile Zekeriyaköy gayrimenkul yatırım sıralamalarında ilk sıralarlarda yerini almıştır.

Zekeriyaköy’ü cazip kılan diğer önemli nokta ise, İstanbul sınırları içinde ve doğa ile iç içe olmasıdır. Özellikle pandemi ile birlikte değişen ev ve iş hayatlarımızda , yaşma alanlarımızın önem derecesi artmıştır.

Zekeriyaköy’de Gayrimenkul Sahibi Olmanın Avantajlarını Bilmek İster Misiniz ?
Zekeriyaköy günümüzde en çok tercih edilen gayrimenkul alanında yatırım aracı haline gelen bölgelerden biridir. Hem konut hem de arsa alanında gayrimenkul yatırımları yapabilirsiniz.
Özellikle de, insanların Zekeriyaköy’de konut sahibi olmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenler aşağıdaki gibidir;

Semt olanakları,
Çocuklar için güvenli yaşam alanı,
Orman ve denizin bir arada olması,
Tertemiz havası ve doğa içerisinde yaşam,
Doğal afetlerde daha güvenilir bulunması,

Devamında, Zekeriyaköy’de yapılan altyapı çalışmaları, sokak sayılarının artması, konut tipleri ve konut niteliklerinin değişmesi, arsaların/konutların metrekare değerinin artması ve ulaşım alt yapısının gelişmesi Zekeriyaköy’de konut sahibi olmayı cazip hale getirmektedir. 3. Deprem bölgesi olarak tanımlanan ve az katlı evlerin inşa edilmesi, Zekeriyaköy’ün oldukça tercih edilir yer haline gelmesinde oldukça önemli kriterdir.

Zekeriyaköy’deki Gayrimenkul Tipleri :
 Zekeriyaköy’de ,yeni inşa edilen konutlar, yeni teknolojilerle entegre edilerek inşa edilmektedir. Farklı projelerde, farklı konut tipleri bulunuyor. Bu konut tipleri; 

Maks. 5 katlı apartman daireleri
Müstakil ve ikiz villalar
Bahçe ve çatı dubleks daireler
Sıra evler gibi konut tipleridir.

Konutlar aktiviteli sitelerde ya da müstakil parsellerde yer almaktadır.

Yaşamak ya da yatırım yapmak için EN DOĞRU LOKASYON Zekeriyaköy için beni arayın.
2007 yılından bugüne en doğru ve güncel bilgiler doğrultusunda hizmet veren ofisim RE/MAX AHENK bir telefon yakınınızda.

Sinem Özüçler

Leave a Comment