16 Portföy

Sinem Özüçler

Broker & Owner

Gayrimenkul Sektöründe İşi Bilen Yol Arkadaşınız Sinem Özüçler

Gayrimenkul sektörü farklı ölçeklerde hem yerel gelişmelerden hem de küresel eğilimlerden kolaylıkla etkilenebiliyor. Şehirlerdeki gelişmeler ve planlar bazı bölgelerin değerini zamanla artırabilirken ulusal ve küresel ölçekte siyasi ve ekonomik gelişmeler, sektörün geleceğini etkileyebiliyor.

Barınma gibi temel bir ihtiyacı karşılayarak hayatların merkezinde yer alan gayrimenkul alım satım süreçleri, bir yatırım aracı olması yönüyle de ciddi bir risk yönetimi anlamına geliyor. Hâl böyleyken işin uzmanlarıyla çalışmak önem kazanıyor.

Türkiye’deki gayrimenkul sektörünü dönüştürme hedefiyle çalışan ofisim RE/MAX AHENK ve ben Sinem Özüçler, 14 yılı aşkın deneyimlerimizle gayrimenkul ihtiyaçları için beklentileri karşılayan çözümler üretiyoruz.

Gayrimenkul sektöründeki 14 yılı aşkın bilgi, birikim ve deneyimim , RE/MAX ekosisteminde katıldığım eğitimler, sahip olduğu sertifikalar ve sonuçlarımla emin adımlarla ilerliyorum.

Uluslararası sertifikalı lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanıyım.

Sarıyer – Zekeriyaköy ve Boğaz Hattı’nda ( Tarabya-Yeniköy-İstinye-Emirgan-Bebek ) lüks konut, konut ve proje danışmanlığı konularında uzmanlığım bulunuyor.

Piyasa gerçekleri ve müşteri beklentilerini dengeleyerek gayrimenkul alım satım işlemlerinde herkesi memnun edecek seçenekleri bulmak birinci önceliğim.

2010’dan bu yana RE/MAX International ve RE/MAX Avrupa gibi farklı klasmanlarda ciro ve uzmanlık ödüllerim bulunuyor.

2020 yılında RE/MAX Türkiye temsilcisi olarak RE/MAX Avrupa “da ülkemizi temsil eden iki brokerdan biriyim.

ALDIĞIM BAŞARI ÖDÜLLERİ

2018 -2019 -2020 RE/MAX International Platinum Klüp Üyesi
2018 RE/MAX Avrupa Ciro Sıralamasında ilk 50″de
2017 RE/MAX International Hall of Fame Ödülü
2010-2017 RE/MAX International 100% Klüp Ödülü

Daha fazla göster All properties loaded.

“Sinem Özüçler” için ilk yorumu siz yazın