0 Portföy

Onur Altan

Gayrimenkul Danışmanı

Alım Satım Yatırım İşi Şansa Değil Bana Bırakın!

1984 İstanbul doğumluyum.2003 yılında Kadir Has Üniversitesi Radyo Sinema&T.V bölümünde başladığım lisans eğitimimi, bölüm 2.liği ile tamamladım.
2005 yılından bu yana Koç Üniversitesi Sarıyer kampüsünde farklı konseptlerdeki kafe ve restoran işletmeciliği yapıyorum.
Evli ve bir kız çocuk babasıyım.
2021 yılının ilk günlerinde yolum, gayrimenkul sektörünün global, güçlü ve öncü kurumsal markası Re/Max ve Re/Max AHENK ile kesişti.
Hedefim, gerçekçi yaklaşımlar ve çözümler sunarak; menkulüne ve hayatlarına değer katmayı kendine şiar edinmiş her birey, her müşterim için onları hayallerine bir adım daha yaklaştırmaktır.
Sizin gayrimenkul danışmanınız olmaya adayım, benimle çalışmak ister misiniz ?

Sevgi ve Saygılarımla
ONUR ALTAN

Eğitimler:
Re/Max Power start 2021
Re/Max AHENK Başarılı Gayrimenkul Danışmanı Eğitimi

Kayıtlı bir portföy bulunamadı

4 Yorum

(4 Yorum)
 1. Tülay Temel
  Nisan 11, 2021

  İlgi ve alaka süpperr uzun zamandır satamadığımız yerimiiz 1hafta gibi kısa sürede satıldı yine olsa gene veririm harikasınıız sonsuz teşekkürler

 2. Tülay Temel
  Nisan 11, 2021

  Onur Beyin ilgi ve alakasından verdiği güvenden dolayı sonsuz teşekkürler. Uzun zamandan beri satamadığımız emlağımızı 1 hafta gibi kısabir sürede sorunsuz bir şekilde satılmasına yardımcı olduğu için kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum

 3. Hatice Beşikçi
  Nisan 12, 2021

  Onur Bey tam anlamıyla profesyonel bir danışman. Uzun zamandır kendimizim satmaya çalıştığı ama satamadığı evimizin satışının her aşamasında yanımızda olup bizleri bilgilendirip yardımcı oldu. Çalışkanlığı anlayışı gayretlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

 4. Elif
  Mayıs 31, 2021

  Onur beyi gayrimenkul işlemlerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.Kendisi size her konuda kolaylık sağlayacak,yardımcı olacaktır.

Bir yorum ekleyin