1 Portföy

Hasret Karakeci

Gayrımenkul Danışmanı
Hayalinizdeki Evi Benimle Bulmaya Ne Dersiniz ?

1987 Yılı Mardin/Kızıltepe doğumluyum. Ümraniye Anadolu lisesi mezunuyum. Evliyim.
Profesyonel Ampute futbolcuyum. Hobilerim yüzmek ve atletizm. Spor yapmayı çok seviyorum.

Kendime ev arayış sürecinde gayrimenkul danışmanlığı ile tanıştım. Ben bir engelliyim ve bir engelinin ev arama sürecinde yaşadığı zorlukları çok iyi biliyorum. Özellikle bu konuda bir farkındalık yaratmak ve bir şeyleri değiştirmek hedeflerimden biri.

İş kariyerimde 8 yıl Şekerbank”ta Kredi ve Kredi Kartı bölümünden çalıştım. Kurumsallık ve marka olmuş firmalarda çalışmanın gücüne her zaman inandım. Bu inancımla, dünyada ve Türkiye”de 1 numara olan Re/Max”e katıldım. Re/Max bünyesinde de illk tercihim en iyi ofiste ve en iyi gayrimenkul danışmanları ile birlikte çalışmaktı.
Re/Max Türkiye Avrupa Yakası Ciro Birincisi Re/Max AHENK ve başarılı gayrimenkul danışmanlarına ben de katıldım.

Eğitimlerimiz, bilgilerimiz, tecrübelerimiz, referanslarımız ve sonuçlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı ofisimiz Re/Max AHENK”te, ben de sizler için en doğru gayrimenkul danışmanlığı hizmetini vermeye adayım.

Eşim Amerikalı olduğu için, yabancı alıcı adayları ile güçlü bir ağ bağlantımız var. Bu yönümle özellikle mülk sahipleri için fark yaratmaya hazırım.
Sizi dinlemeye ve anlamaya, sizin gayrimenkul konusundaki istek ve ihtiyacınızı çözmek için ise sadece bir telefon yakınınızdayım.

“Hasret Karakeci” için ilk yorumu siz yazın