1 Portföy

Ercümend Onur

Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba!!!
Türkiyemizin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle yoğrulmuş yeşil ili Amasya’da dünyaya geldim ve ardından ilk, orta ve üniversite tahsil hayatımı İstanbul’da tamamladım.
Profesyonel iş hayatıma ise Parakendenin Okulu olarakda ifade edebileceğim MİGROS ile adımımı attım.11 sene orta asya coğrafyasında çeşitli ülke bayrakları altında kariyer basamaklarını tamamladıktan sonra Koç Grubuna ve ülkeme Setur ile geri dönüş yaparak kurumsal kimlik altında çalışma hayatıma devam ettim.

Evliyim ve 2 pırlanta babasıyım.

2019 ilk çeyreği ile Kıymetli RE/MAX ailesinde hiç kopamadığım Satış ve Pazarlama ile yeniden buluşuyorum.Bu büyük ve kurumsal çatı altında, bir çok başarılı projelere imza atmaktan gurur ve mutluluk duyacağım.

Hepinizi Sevgi ve Saygı ile kucaklarım.

Konum

1 Yorum

(1 Review)
 1. Ümit Kıvanç Altınöz
  Mayıs 29, 2022

  Ercümend Onur konusuna hakim, işini dört dörtlük yapan, alternatif çözüm üreten, iş takibini kendisine düstur edinmiş başarılı bir iş insanıdır. Sayesinde emlak satışı yada emlak kiralaması bir sorun olmaktan çıkmış adeta basit bir konu haline gelmiştir. Desteğin ve konuyu hızla neticelendirdiğin için tekrar teşekkür eder, başarılar dilerim.

  • Sinem Özüçler
   Haziran 12, 2022

   Ümit Kıvanç Bey çok teşekkür ederiz.

Bir yorum ekleyin