1 Portföy

Eray Yıldırım

Gayrimenkul Danışmanı

Sarıyer İstanbul doğumluyum. Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünde okumaktayım.2009 yılında RE/MAX Ahenk ile tanıştım. Sarıyer bölgesinde Gayrimenkul sektöründe ilklerin öncüsü olan dürüst ve profesyonel bir hizmet anlayışıyla çalışan RE/MAX Ahenk ailesi arasında olmaktan mutluyum. Hedefim insanların gayrimenkul sektörüne olan bakış açısını değiştirip, profesyonel kişilerce bu işin nasıl yapıldığını ispatlamak ve kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Konum

4 Yorum

(4 Yorum)
 1. Sinem Özüçler
  Ocak 27, 2023

  Harikasınız Elvin Hanım ve Eray Bey.
  Uzun zamandır bu kadar özenli ve katma değerli servis ile karşılaşmamıştım.
  Emeğinize sağlık.
  Teşekkürler

  Ognyan Kostondof

 2. Sinem Özüçler
  Ocak 27, 2023

  Tanıştığımız günden itibaren son derece güleryüzlü ve yardımseverlerdi. Süreçte her aşamada bilgilendirildim. İlerleyen dönemde gayrimenkul ile ilgili işlerim olursa ilk başvuracağım adres Elvin Hanım ve Eray Bey olacaktır.
  Kendilerine teşekkür ederim.

  Bihter Büyükaykın

 3. Sinem Özüçler
  Ocak 27, 2023

  Şişli Merkez Mahallesinde bulunan gayrimenkulümüze ait satılığa çıkattığımız iki adet dairemizi ( bahçe katı ve giriş katı) kısa zamanda değerli alıcıları bularak satışını gerçekleştiren Sayın Elvin Hanım ve Eray Bey’e sunmuş oldukları kaliteli hizmetten dolayı mal sahibi olarak çok teşekkür ediyoruz.

  Kiryako Liaje

 4. Sinem Özüçler
  Ocak 27, 2023

  Gayrimenkulümüzü güvenli ve huzurlu bir şekilde satmamıza yardımcı oldunuz. İlginiz, desteğiniz, her sualimize kısa zamanda cevap verişiniz ile işiniz uzmanı olduğunuz hakikattir. Tüm yardımlarınız için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  Nikolaos Liaje

Bir yorum ekleyin