4 Portföy

Elvin Talu

Gayrimenkul Danışmanı

1969 Adapazarı doğumluyum. YTÜ Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Evliyim ve bir kızım var. 1993 – 2008 yılları arasında Ev Tekstili sektöründe AR- GE ve fuarlar sorumlusu olarak görev aldım. 2009 yılında kurumsal ve Gayrimenkul konularında tecrübeli RE/MAX ailesine katıldım. Sistem içerisinde ve ofis bazında mesleğimi ve duruşumu geliştiremeye yönelik çok nitelikli eğitim imkanlarından faydalanarak çalıştığım bölgede ve Re/max sisteminde bilgi birikimi ve tecrübemi en doğru şekilde sunmaya hazırım.

Konum

4 Yorum

(4 Yorum)
 1. Sinem Özüçler
  Ocak 27, 2023

  Harikasınız Elvin Hanım ve Eray Bey.
  Uzun zamandır bu kadar özenli ve katma değerli servis ile karşılaşmamıştım.
  Emeğinize sağlık.
  Teşekkürler

  Ognyan Kostondof

 2. Sinem Özüçler
  Ocak 27, 2023

  Tanıştığımız günden itibaren son derece güleryüzlü ve yardımseverlerdi. Süreçte her aşamada bilgilendirildim. İlerleyen dönemde gayrimenkul ile ilgili işlerim olursa ilk başvuracağım adres Elvin Hanım ve Eray Bey olacaktır.
  Kendilerine teşekkür ederim.

  Bihter Büyükaykın

 3. Sinem Özüçler
  Ocak 27, 2023

  Şişli Merkez Mahallesinde bulunan gayrimenkulümüze ait satılığa çıkattığımız iki adet dairemizi ( bahçe katı ve giriş katı) kısa zamanda değerli alıcıları bularak satışını gerçekleştiren Sayın Elvin Hanım ve Eray Bey’e sunmuş oldukları kaliteli hizmetten dolayı mal sahibi olarak çok teşekkür ediyoruz.

  Kiryako Liaje

 4. Sinem Özüçler
  Ocak 27, 2023

  Gayrimenkulümüzü güvenli ve huzurlu bir şekilde satmamıza yardımcı oldunuz. İlginiz, desteğiniz, her sualimize kısa zamanda cevap verişiniz ile işiniz uzmanı olduğunuz hakikattir. Tüm yardımlarınız için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  Nikolaos Liaje

Bir yorum ekleyin